top of page

Ми БУДУємо для людей

Магічні острови, таємничі гори, вулканічні ландшафти... Ми шукаємо емоціі та цікаві місця сили по всьому світу. 

Досвідчена команда, новітні технології та почуття прекрасного зараджають нас щодня на створення дизайнерських об'єктів нерухомості в найпривабливіших куточках землі. Доречі, наш проект Leo States нещодавно став призером відомої нагороди new-european-bauhaus.europa.eu (дивитись відео)

ДОСВІД

НАША ЕКСЕПРТИЗА

Ми знаходимо найкращі локації, розробляєм автентичні проекти приватної та готельної нерухомості, будуємо та беремо в управління.  

НАДІЙНІСТЬ

Ми долучили до команди найкращіх фахівців: дизайнерів, архітекторів, проектувальників, інженерів, будівельників, менеджерів. 

Ми працюємо на своє їм'я і доводимо всі наші проекти до повної реалізації. Наш результат - це результат наших інвесторів.  

Я пишаюся тим, що мої 17 років досвіду в різних сферах бізнесу дали мені змогу створювати не лише житло, а цілісні простори для життя, які відповідають найвищим стандартам краси та функціональності.

Наші проекти в різних країнах світу відрізняються інноваційністю, сталістю та естетикою, вони створені для того, щоб наші клієнти могли інвестувати не просто в камінь, а в гарну окупність та в якість свого майбутнього життя. 

Станіслав Луцкович

Засновник

Архітектура та дизайн завжди були присутніми у моєму житті. З 2004го року ми з командою створюємо візуальні концепції, працюємо з предметним дизайном та інтерьєрами, винаходимо технічні рішення для втілення незвичайних інсталляцій. Я щасливий мати можливість створювати унікальні об'єкти нерухомості для свідомих людей, що цінують дизайн, ергономіку та якість. Наш мета - робити цей світ красивішим та комфорнтнішим, а наших клієнтів - успішними. 

Дмитро

Білоус

Засновник

bottom of page